Poćetna / Zdravlje i Ljepota / Evo šta će se desiti ako izbaciš ćufte iz svoje ishrane

Evo šta će se desiti ako izbaciš ćufte iz svoje ishrane

Za mnoge, kruh je omiljena hrana bez koje ne mogu zamisliti ni jedan tanjur.

Međutim, ova ugljikohidratna bomba dolazi u raznim oblicima, od kojih su neki štetni za naše tijelo i liniju, dok drugi zaslužuju samo riječi hvale.

Pogledaj ispod onoga što će se desiti tvom tijelu ako u potpunosti skineš bijeli kruh sa prehrane.

1. Smršavćete zbog vode.

Zato što je kruh prepun ugljikohidrata, iznenada ih izbaciti iz prehrane dovodi i do mršavljenje. Konkretno, radi se o gubitku vode koja se nakuplja u tijelu.

Tijelo pohranjuje ugljikohidrate u obliku glikogena, vlacne kiseline koja skuplja vodu. Svaki gram ugljikohidrata koji se zahvaæa u tijelu, zadrћi u tijelu i veћe tri do иetiri puta viљe vode od njegove teћine.

2. Nećeš više biti gladan.

Bijeli kruh je prepun ugljikolikova, a oni u tijelu izazivaju iznenadno povećanje i skaču u šećeru u krvi, koji onda pada vrlo brzo. Ove lude promjene u mozgu šalju nejasne iznenadne signale koji povećavaju osjećaje gladi i žudnje za hranom, i zato se nadižemo.

Međutim, to ne znači da treba izbaciti kruh iz prehrane, već da prazne kalorije bijele štruce zamijenite onima napravljenim od svih zrna koja reguliraju i šećer u krvi.

3. Vaša energija će se povećati i probava će se poboljšati.

Za razliku od omittera ili crnog, bijeli kruh ne sadrži vlakna koja su previše bitna za normalnu funkciju crijeva i zavarivanje. Zato hrana uzrokuje zatvor i probleme sa zavarivanjem.

Protjerajući bijeli kruh iz prehrane i uključujući sve žitarice u dnevnu prehranu, zavarivanje počinje normalno i olakšava rad.

Ako je to dobar mozak, normalno, bez odvraćanja pažnje, ali ako hrana za mozak nije zdrava, tijelo reagira negativno i osjeća se slabo i umorno.

Extra: Zaboravite vlažnu i mokru kosu: Evo šta ćete prvo prehladiti.

Ljudi koji spavaju manje od šest sati najvjerovatnije će se prehladiti nakon izlaganja virusu, otkrili su naučnici.

Ljudi koji spavaju šest sati ili manje noću imaju četiri puta veću prehladu od onih koji spavaju punih sedam sati.

“Kratak san je glavni među faktorima koji predviđaju mogucnost hladnoce,” izjavio je glavni autor studija Aric Prather, profesor na Kalifornijskom univerzitetu u San Franciscu.

Studija je upisala 164 osobe koje su naučnici bili izloženi hladnom virusu koristeći nosni pad, a zatim su gledali tjedan dana i analizirali kako različiti faktori utječu na borbu tijela s virusom.

“Ne radi se o godinama, nivoima stresa, rasi, obrazovanju ili prihodima. Čak i da smo sve ovo uzeli u obzir, lišenje sna je bilo od najveće, “Prather je izjavio.

Rezultati su objavljeni u dnevniku.

Ranije je poznato da nedovoljno sna doprinosi saobraćajnim nesrećama, industrijskim katastrofama i nesrećama na radu i povećava rizik od srčanog udara i srčanog udara.

Pročitajte više: Ovo je najzdravija biljka na svijetu. koristili su ga stari Grci, Egipćani i Rimljani.

Njegova hranjiva vrijednost je više nego dovoljna da kaže činjenicu da sadrži veće količine željeza od španijera i više vitamina C od limuna i naranče.

To je biljka zvana Nasturtium officinale. Iako su poznati po svojim drevnim svojstvima, ova biljka je malo zaboravljena. Porijeklo Potočari su regija Evroazije, ali je danas rasprostranjena i može se naći gotovo svugdje u svijetu.

Poznat je kao jedna od najstarijih biljaka čija je upotreba presjekla daleku historiju. Mnogi drevni narodi su ga koristili u prehrani i liječenju zdravstvenih problema.

Stari grčki leci i otac medicine hipokriminirali su ovu biljku i preporučili je za liječenje katarskog pluća, zubo boli, bolesti grla, zagušenosti i nedostatka. Kod starih Grka, Egipćani i Rimljani su bili poznati kao moćno sredstvo za obnavljanje energije.

Egipatski faraoni su naredili svojim robovima da piju sok dnevnog potoka kako bi održali snagu, a prema tome i produktivnost. Zvanično međunarodna istraživanja proglasila su ovu zelenu biljku Livrlo u ovom trenutku najzdraviju biljku na planeti, ili dijetu broj jedan.

U čemu je tajna

Potočarka zaustavlja i smanjuje oksidativni stres i povećava performanse antioksidanata. Potočarka utiče na razmjenu hemijskih jedinica u našem metabolizmu i regulira poremećaje koji se javljaju, što je značajno u pristupu prirodnog tretmana.

Potočarka čisti krv, osvježava, stimulira apetit i čisti cijeli organizam. U Autotoksikacije – Toksemija, preporučuje se konzumiranje Vodopada nakon dugog zimskog perioda.

Potočarka u lijeku za puške ima veliku upotrebu u liječenju svježeg i svježeg soka. Preporučuje se uzeti svježi sok na skali od 1:5, jedan dio soka i pet dijelova vode jer čisti sok može uzrokovati upalu želuca i žita.

Svježi sok od soka uzima se u skladu sa propisanim receptom jer se ne preporučuje svaki dan uzimati sok, već uz prekid ili pauzu.

Senf ulje, koje sadrži velike količine tajni kroz bubrege i povećava cirkulaciju i povećava mokrenje, dok duže koristi mogu ispraviti bubrege.

Poise sok je omiljeno sredstvo za vanjsku upotrebu u kožnim bolestima, nečistoćama kože, u obliku dlaka koje padaju iz soka ili ukosnica. Kao plahte o zdrobljenim plahtama koje stavljamo na mjesta gdje je bila nemoralna bolest, pojava sunspota na koži se smanjuje i liječi šumu i razne čistoće kože.

Naučna istraživanja su o zaustavljanju rasta tumora i metastaze (eksperimentisanje na životinjama), ako se ekstrakt poplava ubrizgava u dio tijela i pomaže u tretiranju kardioovaskularnih bolesti i zaustavljanju širenja raka dojke.

Preporučuje se i uzeti salatu iz Potočara, jer odlično funkcionira i sprječava štetne posljedice pušenja.

Da bismo pripremili ispirao lišće, možemo se slomiti, isprati, tako da dobijemo stolnu žlicu smjese, koju ćemo zatim nanijeti na razorenom mjestu. Prije nego što se sastave na mjestu gdje se nalazi alkohol se očisti alkoholom, stavimo smjesu za stolnu žlicu i prevedimo je.

Imat ćemo dva do četiri sata nakon kupanja, dakle. Isperite i podmazite, mast ili ulje. Pod Potočari se primjenjuje na razne nečistoće kože, posebno one koje stvaraju akcije raznih gljivica.

Dobro ispranog liљжa u viљe vode, a u slani vodi i sirжetu moћemo napraviti da pripremimo salatu. Salata se pravi sa sićušnim, iseckanim češnjakom, maslinovim uljem, limunovim sokom, malo soli i bibera, ako želimo dodati tanki dio luka i pustiti da se miješa tri sata.

Uzimamo kao dijetu za najčešće bolesti.

O admin

Takođe provjerite

Unesite ga u kuću i vrt sada: ovo cvijeće zadrži brak i vozi negativnu energiju

Juaz vrijedi za biljku koja je jedna od najzahvalanijih na održavanju, a njen rascvjetani cvijet ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!