Poćetna / Novosti / Promenjena odluka! Bez PCR testa u Srbiju ali uz ovaj uslov!

Promenjena odluka! Bez PCR testa u Srbiju ali uz ovaj uslov!

Iz Granične policije BiH potvrđeno je da je došlo do izmene Odluke Vlade Srbije prilikom ulaska stranih državljana u Srbiju tako da državljani BiH iz Republike Srpske mogu ući u bez PCR, s tim što prilikom ulaska moraju ići u izolaciju 10 dana.

Portolarol Granične policije BiH Franka Vican potvrdila je da, prema izmenjenoj odluci Vlade Srbije, građani Republike Srpske bez PCR testa prilikom ulaska moraju ići u izolaciju 10 dana i moraju navesti tačnu adresu na kojoj će boraviti u za vreme izolacije.

U subotu je objavljeno da prema odluci Vlade Srbije koja stupa na snagu danas strani državljani moraju imati negativan test na virus korona ne može biti stariji od 48 časova.

O admin

Takođe provjerite

Brojni mediji su potvrdili,istina je!

Brojni mediji u regiji danas su objavili lažnu vijest da je preminuo osuđeni srpski ratni ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!